Bize Katıl

İddialı ve zorlayıcı hedefler, farklı bir çalışma kültürünü de beraberinde getiriyor. SuffaTech'te bizler sorumluluk alırız, beraber üretiriz, çözüm buluruz, kararları hızlı ve etkin bir şekilde beraber alırız. Çalışma alanlarımızı sınırlamak yerine, becerilerimizi geliştirebilmek için imkan yaratırız. Unvanlara ve konfor alanlarına önem vermeyiz, farklılıkların yarattığı zenginlikten besleniriz. Küresel vizyonumuzla, farklı kültür ve deneyimlerdeki pek çok paydaşımızla iş birliği içerisinde çalışma fırsatı sunarız.

Stajyer

SuffaTech'te kişilerin geçmiş başarı ve teknik yetkinlikleri kadar geleceği yönlendirme potansiyellerine de önem veririz. Ekibimiz sürekli öğrenme hevesine sahip, duygusal yönden istikrarlı, entelektüel kapasitesi yüksek, kişiler arası etkileşimde başarılı, cesur ve girişimci bireylerden oluşur. Bu özelliklere sahip, aramıza katılmak isteyen, yazılım alanında gelişim gösteren, Lise ve Üniversite öğrencilerini Stajyer olarak ailemize dahil olmaya davet ediyoruz. Aşağıdaki formu doldurarak CV'nizi gönderebilirsiniz.

Deneyimli Yazılım Geliştirici

Hayattaki amaçlarımızla SuffaTech'de yaptığımız iş arasında çok güçlü bir anlam bağı vardır ve bu nedenle işimize tutkuyla sarılırız. Kararların şekillenmesinde, hiyerarşiden çok argümanların güçlülüğü ve ikna ediciliği bizim için önem taşır. Herkesin sorumluluk almasını ve yeni fikirler geliştirmesini bekleriz; başarımızı da bu şekilde değerlendiririz. Bu özelliklere sahipseniz ve birlikte yorulmadan aynı hedefe koşmak istiyorsanız, sizleri aramıza bekliyoruz! Aşağıdaki formu doldurarak CV'nizi gönderebilirsiniz.

Başvuru Formu